TEPKİLERİM 'HASRET'E BENZEDİ!

'Gönülçelen' dizisinin ele avuca sığmayan 'Hasret'i Tuba Büyüküstün itiraf etti: "Artık günlük yaşantımda da 'Hasret'inki gibi ani tepkiler vermeye başladım"

Magazin

TEPKİLERİM 'HASRET'E BENZEDİ! atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'de başrol üstlenen Tuba Büyüküstün, canlandırdığı Roman kızı 'Hasret' karakterine benzemeye başladığını söyledi.

Zaman zaman özel yaşantısında da 'Hasret' gibi tepkiler verdiğini belirten güzel oyuncu, "Ne kadar engellemeye çalışsan da, oradan parçalar senin özel hayatına girmeye başlıyor. Artık bakıyorum, bazı anlarımda Hasret gibi devrik cümle kuruyorum.

Tepkilerim bazı noktalarda Hasret'e benziyor!" dedi. Romanlar'la birebir çalıştığını vurgulayan Tuba Büyüküstün, rolüne dair şunları söyledi: "Onların kendi aralarında konuştuğu gibi abartmadan konuşmaya çalışıyoruz. Biz onların hayatını olduğu gibi gösteriyoruz. Haftanın dört günü Romanlar'la birlikte çalışıyoruz. Rolümü iyi yapıp yapmadığımı onlara soruyorum. Yanlış bir şey varsa, gelip direkt söylüyorlar. Birlikte çalışmamız çok güzel..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: