Teppanyaki Alaturka'da öğle yemekleriniz bir şölene dönüşüyor!

Birbirinden farklı lezzetleri zengin ve şık sunumları birleştiren “Teppanyaki Alaturka” öğle yemeklerinizin vazgeçilmez adresi oluyor!

Diğer Haberler

Teppanyaki Alaturka'da öğle yemekleriniz bir şölene dönüşüyor! Etiler’ in en çok adından söz ettiren lezzet durağı“Teppanyaki Alaturka”, birbirinden lezzetli ve denenmemiş tatları ünlü şeflerin sunumlarıyla birleştirerek farkını ortaya koyuyor.

Kısa sürede müdavimlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alan Teppanyaki Alaturka,sıcak ambiyansı ile öğle yemeklerinize yeni bir soluk getiriyor.

Farklı kültürleri benimseyen, her zevke hitap eden lezzetleri ileiş yoğunluğundan sıyrılıp, “Teppanyaki Alaturka” şeflerinin usta sunumlarıyla öğle saatlerinizi keyifli hale dönüştürebilirsiniz.


Birbirinden farklı lezzetlerle tanışacağınız ve kendinizi görsel şölenin içinde bulacağınız Teppanyaki Alaturka, konukların hemen önlerinde seçilen yemekleri ateş, ustalık ve lezzetle birleştirerek farkını ortaya koyuyor.

Yemek yemeyi daha eğlenceli hale dönüştüren Teppanyaki Alaturka, jumbo karides, tataki, unagi , ördek ,kaz ciğeri, sebzeli ya da köri soslu bonfile, kuzu tarak, fileto balıklar, şişler, tuzda balık, sahanda pişen sebzeler ve sushi çeşitleriyle mönü konusunda da iddiasını ortaya koyuyor.

Güne güzel bir başlangıç yapmak için zengin mönüsü, şarap çeşitleri ile öğle yemeklerinizi “Teppanyaki Alaturka” ile tatlandırın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: