TERCİHİM RAHATLIK

Genç model Selda Car, InStyle dergisine giyimde rahatlığı sevdiğini söyledi: Favori yaz kombinasyonum ise; mini şort ve üzerine bol bir tişörttür

Magazin

TERCİHİM RAHATLIK Güzel manken Selda Car, modayla yakından ilgileniyor. Car, şuursuzca alışveriş yapanların aksine önce uzun bir saha araştırması yapıyor ve bu sayede sezonun trendlerini görüp, ona göre alışverişe çıkıyor. Car, tarzını anlattı...

*Çok değişkenim. Bugün beyaz seviyorsam, yarın siyah sevebilirim. Hatta bu değişkenlik evime bile yansıyor. İlk evim çok barok öğeler taşırken, şimdiki evim; sade, maskülen ve retro.
*Yüksek bel pantolon giymeyi çok severim. Arayıp bir türlü istediğim gibi bulamadığım yüksek topuklu gladyatör sandalatlere de bir an önce kavuşmak istiyorum.
*Genelde koyu tonlarda bikini ve mayokinileri tercih ediyorum. Modellik yaptığım için yanarken bikini izi kalmamasına dikkat ediyorum. Bu yüzden güneşlenirken bikinimi, akşamüzeri happy hour'larında ise mayokinilerimi tercih ediyorum.
*Normalde çok rahat giyinmeyi seviyorum. Favori yaz kombinasyonum ise; mini şort ve üzerine bol bir tişört. Giyimde sade renkleri ve modelleri tercih ediyorum. Benim desenli bir elbisem hiç olmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: