TERK EDİLMEMEK İÇİN BEN TERK ETTİM!

Nilüfer, 3 yıllık bir aradan sonra hem yeni albüm hem de hayatını anlattığı bir kitapla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor...

Magazin

TERK EDİLMEMEK İÇİN BEN TERK ETTİM! Nilüfer hayatını anlattığı kitabında ilginç bir itirafta bulundu: 'Babam öldüğünde beni bıraktığını sandım. Ve bir daha terk edilmemek için hep ben terk ettim.'

Bu yaz başında 10 yeni şarkının yer alacağı albümü piyasaya sürecek olan popçu, aynı tarihlerde piyasaya çıkacak olan kitapla da adından çok söz ettirecek. Menajer ve basın danışmanı Bircan Usallı Silan'ın kaleme aldığı kitapta, Nilüfer'in özel hayatına ilişkin ilginç açıklamalar yer alıyor.

HER ŞEY 11 YAŞINDAYKEN BAŞLADI

Kitabında, 'Hiç kimsenin beni terk etmesine izin vermedim' diyen ünlü şarkıcı, bunun nedeni de terk edilme 'korkusu'yla açıklıyor. 11 yaşındayken babası Cemil Yumlu'yu kaybeden Nilüfer, hayatındaki önemli bir dönüm noktasını 'Babam bir gün işe gitmek için evden çıktı, ancak geri dönmedi. Hayatını kaybetmişti. O gün eve dönmeyince bende terk edilme korkusu oluştu' sözleriyle anlatıyor. Annesiyle babasının birbirine çok bağlı olduğunu söyleyen Nilüfer, çalışmasında bu büyük aşkı da anlatmış. Kitapta, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi dostlarının Nilüfer'le ilgili anıları da yer alıyor.

Babam anneme yasak koydu ben şarkıcı oldum

Nilüfer kitapta, çocukluğuyla ilgili ilginç bir anıyı da şu sözlerle okuyucuyla paylaşıyor: Annemin sesi benden çok daha güzeldi. Bir keresinde babam İtalya'dan bir kayıt cihazı getirmişti. Annemle birlikte şarkı söylemiştik. Aslında babam annemin şarkıcı olmasına izin vermediği için bu mesleği seçtim.

Kayahan'la beste kavgasını anlattı

Nilüfer kitabında, bir zamanlar müzik dünyasındaki en yakın dostu olan Kayahan'a da yer verecek. Popçu, şarkılarını okumaması için yasak koyan Kayahan'la tanışmalarından, dostluklarını bitiren mahkeme sürecine kadar her detayı anlatacak. Kitabın en ilginç bölümlerinden biri olacak bu ayrıntıya Kayahan'ın ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Artık şarkılarını kendi yazıyor

Kayahan bestelerini okuması yasak olan Nilüfer, piyasaya çıkarmaya hazırlandığı yeni albümüne, kendi imzasını taşıyan şarkılar da koydu. 10 şarkıdan oluşacak albümde, Adnan Ergil, Mete Özgencil, Fahir Atakoğlu, Sinan Akçıl gibi müzisyenler ve Ozan Çolakoğlu, Devrim Karaoğlu, Mustafa Ceceli, Buğra Uğur gibi aranjörler Nilüfer'e destek verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: