TERKEDİLEN KADININ ÖFKESİ!

Trabzon’da İlknur T. adlı kadın, birlikte olduğu kişinin cinsel organını keserek karşı binanın çatısına attı.

Magazin

TERKEDİLEN KADININ ÖFKESİ! Olay dün sabah saat 04.30'da Trabzon'un İskenderpaşa Mahallesi Çarşıiçi Sokak'taki bir otelde meydana geldi. Rize'den geldikleri öğrenilen Sinan Günaydın (28) ve İlknur T. (39), dün gecce içki içtikten sonra odalarına çekildi.

İddialya göre uzun süredir birlikte olan ikiliden Sinan Günaydın, başka biriyle nişanlandığını ve ayrılmak istediğini söyleyince aralarında tartışma çıktı. İlknur Toptan, tartışmanın ardından uykuya dalan Sinan Günaydın'ın cinsel organını bıçakla keserek karşı otelin çatısına attı.

Otel görevlileri tarafından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan Sinan Günaydın, fakülte bünyesinde mikro cerrahi bölümü olmadığı için, Çapa Tıp Fakültesi'ne sevkedildi ve dün sabah ilk uçakla İstanbul'a gönderildi. Polisler tarafından bulunan cinsel organ da özel bir kutuya konularak aynı uçakla İstanbul'a yollandı.

Olayın ardından kaçan İlknur Toptan'ın, Rize'nin İyidere İlçesi'nde polise teslim olduğu belirtildi.
(hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: