Teşekkürler dünya!

100 milyon sayfa gösterimi, 5 milyon tekil ziyaretçi

Yaşam

Teşekkürler dünya! 16 Şubat 2001 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk magazin portalı gecce.com, 17’nci yılına girerken dünya genelinde 100 milyon sayfa gösterimine ve 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaştı.

Teşekkürler dünya.. Teşekkürler Türkiye..Haritada göreceğiniz gibi, Kuzey Kutbu hariç dünyanın her yerinden gecce.com ziyaret ediliyor.. Koca bir dünya gecce.com’u izliyor.. Dünyadaki Türkler nereye giderse gitsin, gecce.com’u mutlaka takip ediyor..

17 yıl önce, “gecceleri double yaşayın” sloganıyla çift c’li “gecce” olarak yayın hayatına başlayan gecce.com, artık bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

40 yıllık duayen gazeteci-televizyoncu Kenan Erçetingöz önderliğinde seviyeli ve tecrübeli habercilik yapan, çamur atan değil doğru bilgilendiren haberleriyle gündemi değiştiren gecce.com, internet magazinciliğinde bir devrim yarattı.

Türkiye’nin ilk magazin portalı olan gecce.com, çizgisini hiç bozmadan, sürekli kendini yenileyerek, güncelleyerek, teknolojiyi en üst seviye çekerek yoluna devam etti.

Ve 17’nci yılında ektiği tohumların meyvelerini fazlasıyla almaya başladı.


Google Analytics verilerine göre, gecce.com sayfa gösterim sayısı 100 milyon 540 bin 317 kişi..

Google Analytics verilerine göre, gecce.com tekil ziyaretçi sayısı 5 milyon 342 bin 690 kişiye ulaştı.
Gecce.com’un diğer Google Analytics verilerinin görsellerine bakabilirsiniz.


Türkiye’nin ilk magazin portalı gecce.com 17’nci yılında ulaştığı bu rakamlar sayesinde doğru yolda olduğunu ve sorumluluklarının fazlalaştığının farkında.

Gecce.com, merkez ofiste 24 saat, gecce&gündüz sistemli çalışan profesyonel yönetici ve editörlerle magazin dünyasının nabzını tutmaktadır.

Gecce.com, alt yapı ve yazılımlar için, dünyada gelişen teknolojiyi anında yakalamak adına, çok profesyonel yazılım ekibi olan Code Interactive firmasıyla çalışmaktadır.

Gecce.com, magazin dünyasında devrim yaratan, kendi tasarımları olan dergilerle yenilikçi olan, yaptığı TV programlarıyla yıllarca konuşulan ve tecrübesiyle ünlüler dünyasının artık abisi olarak kabul edilen Kenan Erçetingöz ile çok daha güzel işler yapmaya devam edecektir.

Yaşasın internet gazeteciliği..

Yaşasın gecce.com..

Gecce.com
Gecce.tv
Gecce.miami
Geccedergi.com
Geccemekan.com
Ucuyoruzz.com

Gecce Summer Guide
Gecce Winter Guide
Gecce Luxury Life Style
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: