TEŞEKKÜRLER NAHİDE!

Magazin

TEŞEKKÜRLER NAHİDE! Bir rüya adası burası..

Aslında tam bir hayal gerçekleştirme adası desek daha doğru..

Çünkü Nahide’de ne dilerseniz oluyor!

Bambaşka bir havası var Nahide’nin.. Cahide’nin çılgın ruhunu taşıyan, özenli, süslü, biraz kaprisli, hafiften fettan ve sürprizlerle dolu..

İstanbul geccelerinin vazgeçilmezi, eğlence hayatının ilk durağı olan Nahide Rüya Adası sizlere bambaşka bir dünyanın kapısını açmakla ünlü..

Adımınızı attığınız anda her şeyinizi unutuyorsunuz.. Büyüleniyorsunuz ve adeta Nahide’yle bütünleşip hiç çıkmak istemiyorsunuz oradan..

Eğlencesi eğlence, şovları şov, lezzetleri lezzet ve özeli çok özel Nahide’nin..

Ve tam bir cümbüş mekanı!

İşte tüm bu nedenlerden ötürü biz de Gecce.com’un 10. yıl şölenini Nahide’de gerçekleştirdik.. Çünkü hayalimizde kurduğumuz konsepte uyan, onu bizimle birlikte taşıyacak bir başka ihtimalimiz bile yoktu..

Yazının başında da dedik ya, burası hayalleri gerçekleştirme adası..

E malum bizim de hayalimiz büyüktü.. Peşimizde gururla taşıdığımız bir 10 yıl geliyordu ve ona sağlam bir kutlama yapmak istiyorduk..

Projeler geliştirildi, şovlar seçildi, akışlar belirlendi, masa düzenleri yapıldı, sanatçılar kesinleştirildi, sunuculara karar verildi..

Günlerdir Türkiye’nin konuştuğu Gecce’nin Geccesi, davete katılanlar için belki çok kısa sürdü, belki su gibi akıp geçti ama öncesinde o kadar çok hazırlanıldı ki o gecceye, söylesek inanmazsınız bile!

Ama her zaman sonuç odaklıyızdır biz..

Sonuca bakınca gerçekten bir kez daha gurur duyuyoruz..

Ama biz GECCE.com olarak o gecce yalnız değildik..

Nahide’nin bütün ekibi bizim için seferber oldu o gecce ve öncesinde..

O yüzden en kocamanından büyük bir teşekkürü inanılmaz hakkettiler..

Başta İstanbul eğlence hayatının duayeni İzzet Çapa olmak üzere, hiçbir isteğimizi geri çevirmeyen, tüm çözümsüz konuları bile anında çözen ‘çözüm insanı’ Barış Demirtaş’a, ne olursa olsun her ihtiyacımızda anında yanımızda olan ve her şeyi halleden, sahne akışının pırıl pırıl olmasını sağlayan Burak Kılıç’a, o muhteşem yemekler için Gazi – Bilal Ateş’e, olağanüstü sahne şovları için gecceli gündüzlü çalışan Ahsen Gönlünce’ye, Nahide’nin çılgın Draq Queen’lerine, daha biz hiçbir şey söylemeden gözümüzdeki bakıştan ne istediğimizi anlayan Sebai Yılmaz’a, tüm kapı güvenliğini sorunsuz bir şekilde sağlayan Özgür Kapusuz’a ve isimlerini sayamadığımız tüm Nahide ekibine çok teşekkür ederiz..

Rüya gibi bir gecce yaşattınız bize!

İyi ki varsınız!

Bunlarda ilginizi çekebilir: