Tesettürün olmaz olmazı gözlükler

Eskiden güneş gözlüğü daha çok yaz aylarında ve güneş olduğu zamanlarda kullanılırdı.

Kadın

Tesettürün olmaz olmazı gözlükler Eskiden güneş gözlüğü daha çok yaz aylarında ve güneş olduğu zamanlarda kullanılırdı. Araçtan çok amaçtı. Ama gün geçtikçe bir ihtiyaçtan çok şıklığı tamamlayan bir aksesuar olarak kullanılmaya başlanınca çeşitleri daha çok arttı. Kış yaz diye bir ayrıma da gerek kalmadı. Artık her zaman ve her koşulda takılabilecek gözlükleri bazen ileri giderek gece bile kullananlar oldu. Birçok markanın gözlükleri farklı tasarımlarla sürekli kendini yenilerken, daha çok tesettürlü kadınların da olmazsa olmazı haline geldi.

Kadının havasını anında değiştiren, modernliği ve şıklığı simgeleyen gözlükler, modayı kullanmanın bir başka aracı ve mecburi aksesuarlarından biri. Uygun şallara ve türbana göre, yüze uyumlu dahi olmasa kocaman gözlükler hala revaçta. Taşlı, renkli, aynalı ve renk renk… Öyle ki bu aksesuar en rüküş bayanı bile daha göz alıcı ve ilgi odağı haline getirebiliyor. Modanın kalbi son günlerde gözlüklerde atıyor.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: