'Teşkilat'ta geçmişle hesaplaşma!

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana zirvelerde olan ‘Teşkilat’, 9 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak olan yirmi dokuzuncu bölümüyle TRT 1’de ekrana gelecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’, sıra dışı hikayesi, aksiyon dolu sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek. Yeni bölümde Serdar, geçmişteki bir hesaplaşmanın göbeğinde kalacak.

Dizi Galeri

'Teşkilat'ta geçmişle hesaplaşma! ‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak:

Son operasyonda üst düzey terör örgütü üyelerinin etkisiz hale getirilmesi Yıldırım ve Elçi’nin yeni bir plan kurmasına sebep olur. Elçi’nin hiç beklenmedik birini saf dışı bırakmasıyla ekip Yıldırım’ın peşine düşer. Çıkılan bu yeni macera kayıpları da beraberinde getirecektir.

Yıldırım, örgütü yeniden yapılandırmak için güçlü bir savunma sisteminin peşine düşer. Ekip üyeleri bunu engellemek için sızma planını devreye soktuğunda, gündemi değiştirecek bir olayın içine çekildiklerinden habersizdir. Elçi’nin öldüğünü sanan ekip büyük bir cenderenin ortasında, Serdar ise geçmişteki bir hesaplaşmanın göbeğinde kalır.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Teşkilat 29. Bölüm Fragmanı:

Bunlarda ilginizi çekebilir: