Teşkilat'ta heyecan dolu bir kaçış operasyonu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve reytinglerin zirvesinde olan ‘Teşkilat’, 7 Kasım Pazar akşamı yirmi birinci bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’, gündem belirleyecek sıra dışı hikayesi, aksiyon sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek.

Dizi Galeri

Teşkilat'ta heyecan dolu bir kaçış operasyonu ‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak:

Serdar ve Zehra’nın ele geçirdiği Ariel, gemiden çalınan gizli verilerin yerini söylemesi karşılığında canının bağışlanması için yalvarır. Hakkı ve Hulki, yanlarındaki Yusuf’la birlikte alarm durumuna geçmiş hapishaneden çıkış yolu aramaktadırlar. Hapishaneden kaçmayı başarırlar ancak İsrail’in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu büyük bir kaçış operasyonu onları beklemektedir.

Çetin ve Pınar’ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar’ın kafası oldukça karışır. Pınar yaşadığı gelgitlere rağmen her ne pahasına olursa olsun Yağmur’u korumak zorundadır.

Serdar ve Zehra, Ariel’in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. İsrail’deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel’le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, uluslararası çapta büyük bir diplomatik kriz riskinin ortasında kalırlar.

‘Teşkilat’ yirmi birinci bölümüyle 7 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Teşkilat 21. Bölüm Fragmanı:
[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=g8k271svpqw][]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: