'Teşkilat'ta Zehra, Serdar’ın sırrını çözebilecek mi?

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı İlk bölümünden bu yana reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Teşkilat’ on sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizi Galeri

'Teşkilat'ta Zehra, Serdar’ın sırrını çözebilecek mi? Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’, gündem belirleyecek sıra dışı hikayesi, aksiyon sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek.

17 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan ‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak:

Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David'i açığa çıkarmaktır.

Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar'ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir.

Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David'in yakalanmasını engellemek için Çetin'i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar’ın Ceren'le ilgili şüpheleri sürmektedir.

‘Teşkilat’ on sekizinci bölümüyle 17 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Teşkilat 18. Bölüm Fragman

Bunlarda ilginizi çekebilir: