The Galliard yaza merhaba dedi!

The Galliard, yaz sezonunu karşıladığı “Salsa ve Tumba Geccesi”nde müziğin usta isimleri“Gülseren Yıldırım Gomez’’ ve Kolombiyalı orkestra şefi “Luis Ernesto Gomez’’ ile konuklarına unutulmaz bir gecce yaşattı.

Diğer Haberler

The Galliard yaza merhaba dedi! İsmini Rönesans dönemindeki bir danstan alan, dekoru ve konseptiyle fark yaratan Etiler’in popüler adresi The Galliard, yazı eğlenceli ve ritmik bir partiyle karşıladı.


12 Haziran Perşembe akşamı, oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen The Galliard’ın Yaza Merhaba Partisi’nde İzzet Öz, Melis Yelkenci, Keena Liew, Behiç Aydaç, Yiğit Ersu, Selcan Kırca, Yeşim Uras gibi isimler davetliler arasında yer alıyordu.


Salsa ve tumbanın usta isimleri Gülseren Yıldırım Gomez ve Luis Ernesto Gomez’ in partide çaldıkları müziklerin hareketli ritimleriyle, konuklar gecce boyunca dans ederek The Galliard’ta yazı keyifle karşıladılar.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: