“The GALLIARD”dan güne keyif katan aperativo!

Hafta içi her gün, 17.00 – 19.00 arası “Aperitivo” saatleri düzenleyen The Galliard, günün stresinden arınmak isteyenlerin yeni buluşma noktası…

Diğer Haberler

“The GALLIARD”dan güne keyif katan aperativo! Batı Akdeniz mutfağını Etiler’e fine dining konseptiyle getiren The Galliard “Aperitivo” saatleri ile hafta içi rutinini keyifle bozmaya hazır!

Özgün lezzetleri ve ayrıcalıklı sunumları ile damak tadına önem verenlerin favori adresi olan The Galliard, başta Aperitivo saatleri olmak üzere, yaz boyunca The Galliard’ ın işletmecisi Ahmet Uras ve Dicle Başaran’ ın önderliğinde gerçekleşecek olan renkli etkinlikleri ve canlı performans geceleri ile şimdi de İstanbulluların alternatif, kaliteli eğlence arayışına cevap verecek.

Renkli ve sıcak dekorasyonda kendinizi evinizde gibi hissedecek, profesyonel barmenler tarafından “Aperitivo”ya özel hazırlanan kokteyllerin tadına doyamayacak, DJ performansları ile günün stresinden ve yorgunluğundan The Galliard’da arınacaksınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: