THE ISTANBUL EDITION AÇILDI!

İstanbul’un en yeni lüks lifestyle oteli The Istanbul Edition, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun katılımı ile resmi açılışını 2 Mayıs’ta gerçekleştirdi.

Magazin

THE ISTANBUL EDITION AÇILDI!
İstanbul yepyeni bir otele ve otelcilik anlayışına kavuşuyor… Butik otel konseptinin yaratıcısı Ian Schrager ile Marriott International zincirinin birlikte yarattığı Edition markasının Avrupa’daki ilk, dünyadaki ikinci oteli İstanbul’da açtı.


Yatırımı Palmali ve ISR Group, işletmesi ise Marriott International ait olan The Istanbul EDITION otelinin resmi açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, tarafından gerçekleştirildi.


Açılış geccesine iş ve sanat dünyasından önemli isimler katıldı. Ev sahipliğini Mübariz Mansimov’un yaptığı açılış gecesinde Azerbaycan Enerji Bakanı Nakig Aliyev, ISR Holding Yönetim Kurulu Başkanı İskender Khalilov, Hikmet Çetin, Mahsun Kırmızgül, Celal ve Şebnem Çapa, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve eşi Sibel Tümay Ateş, Mehmet Ali Yalçındağ, Feryal ve Kemal Gülman, Demet Sabancı Çetindoğan ve Cengiz Çetindoğan, Müge Canmutlu, Başaran Ulusoy, Hamdi-Şafak Akın, Aziz Yıldırım, Mehmet-Emel Ağar, Cihan Kamer, Alp Nuhoğlu ve Zeynep Tokuş, Nihat Özdemir ve eşi, Ayla Dümer gibi sanat, cemiyet ve iş dünyasından pek çok ünlü isim hazır bulundu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: