THE PRIMETIME İLE İŞ DÜNYASI DENİZE AÇILIYOR!

Toplantıları ve iş davetlerini kapalı salonların kasvetinden kurtarma vakti geldi! Bodrum’un en deneyimli yatçılık firmalarından Motif Turizm’in yepyeni gemisi The PRIMETIME; tasarımı, dekorasyonu ve lüks hizmet anlayışıyla iş dünyasının önemli günlerine ev sahipliği yapıyor

Magazin

THE PRIMETIME İLE İŞ DÜNYASI DENİZE AÇILIYOR!
Bodrum'dan demir alan gemi masmavi koylarda, hatta Yunan Adaları'nda yol alırken bayi toplantıları, konferanslar, motivasyon etkinlikleri, ödül törenleri, uluslararası anlaşmalar için mükemmel bir atmosfer sunuyor.


Sunum ve toplantılarınız için gemide kaliteli ses sistemi, büyük ekran tv, ofis hizmetleri, simultane çeviri gibi her türlü teknik olanak buluyor. Tecrübeli organizasyon ekibi istediğiniz donanımı anında hizmetinize sunuyor.
Prestijli davetler için The PRIMETIME'da her şey hazır! 200 kişilik restoranda Akdeniz mutfağı ağırlıklı, rafine lezzetler var.


Toplam 450 kişi kapasiteli bar, gece kulübü, güverte bölümünde özel geceleri renklendirecek canlı müzik ve gösteriler sunuluyor. Konusunda uzman bir ekibe sahip The PRIMETIME, Bodrum'da transfer ve konaklama organizasyonu dahil her ayrıntıyla sizin için ilgileniyor.


Primetime rezervasyon: (252) 316 23 09 / (252) 316 15 36
www.theprimetimecruise.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: