The Ritz-Carlton, Istanbul’da yaşasın Dünya Kadınlar Günü!

“Her kadın şımartılmak ister” sözünden ilham alarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yenilenmeye ve kendinize o hep ertelediğiniz zamanı ayırmaya ne dersiniz? Kadın misafirler bu özel günün keyfini çıkartarak The Ritz-Carlton, Istanbul’un restaurant ve spasında kendilerini özel hissettirecek birbirinden cazip fırsatlardan yararlanabilirler.

Diğer Haberler

The Ritz-Carlton, Istanbul’da yaşasın Dünya Kadınlar Günü! İstanbul’un her hava koşuluna ayak uyduran teras barı Bleu Lounge’da Mart ayı boyunca hafta içi 17:00 – 19:00 arasındaki Happy Hour ile, kadınların en sevdiği kokteyllerin başında gelen Ladies Touch, Cosmopolitan ve Pina Colada’nızı boğaza karşı yudumlayabilirsiniz. Ayrıca “doğadan masaya” konseptli restaurant Atelier Real Food’da sadece 8 Mart tarihinde geçerli olacak öğle ve akşam yemeği menüsünün keyfini %50 indirim ile deneyimleyebilirsiniz.


Bu haftaya özel detaylar bunlarla da sınırlı kalmıyor. 6 Mart ve 13 Mart Pazar günleri Atelier Real Food Restaurant’ın Brunch&Roast’ına gelen 4 kişiden 1’i Pazar Brunch’ından ücretsiz faydalanacak.


Birbirinden iştah açıcı kanepeleri, imza The Ritz-Carlton pastası, leziz çörekleri ve beyaz çaydan mangolu çaya kadar çeşitli çaylarıyla, kendinizi ve sevdiklerinizi Atelier Lounge’ın “Çay Saati” ile şımartmaya ne dersiniz? Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı boyunca %20 indirim veya 4 kişilik arkadaş gruplarınızda ise 1 kişi ücretsiz seçeneği Atelier Lounge’ın Çay Saati’nde kadın misafilerimizi bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 41 88

Kadın olmak bugünlerde çok daha özel!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel The Ritz-Carlton, Spa’dan ruhunu ve bedenini rahatlamak isteyen hanımefendilere özel bir hediye... Dünyanın en lüks cilt bakım markalarından biri olan CARITA’nın cilt bakımını yaptıran her kadın misafirimiz, Mart ayı boyunca dilediği bir gün eşsiz The Ritz-Carlton, Spa deneyimini yaşayacak. Üstelik fitness, yarı olimpik kapalı havuz, sauna ve buhar alanlarını ikramlarla dolu geçireceğiniz bu eşsiz günde bir arkadaşınız veya sevdiğiniz size ücretsiz bir şekilde eşlik edebilecek.


Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için: 0212 334 43 53

Bunlarda ilginizi çekebilir: