“Timeless” şarkıların kadını Mercan’dan yeni bir atak!

2010 yılında çıkardığı albüm ve hala kulüplerde çalan eskimeyen şarkısı “Sana Değil Kardeşine” ile müzik dünyasında olaylar yaratan Mercan, bu kez Turaç Berkay’ı komalık ediyor…

Kültür-Sanat

“Timeless” şarkıların kadını Mercan’dan yeni bir atak! 8 yıldır yeni albüm haberi ile gündeme gelmeyen ve bu yüzden de müziğe ara verdiği düşünülen Mercan, aslında bu süreçte müzikten hiç kopmadı aksine DJ’lik ve müzik prodüktörlüğü çalışmaları ile kendini geliştirerek mutfak kısmında da iddialı bir yer edindi.

Yakın zamanda Mete Özgencil imzalı yeni şarkısı “Dile Kolay” ile kendi albümünü çıkarmak üzere çalışmalarını tamamladığının müjdesini verirken geçtiğimiz günlerde hayranlarını sevindirecek ve şok etkisi yapacak bir çalışma ile gündeme geldi!

İşinde titiz ve pimpirikli olduğunu sıklıkla gözlemleme şansı yakaladığım Mercan’ın, çalışacağı müzisyenler konusunda hassas olduğunu ve dalında profesyonellere kendini emanet ettiğine bizzat şahit olan biri olarak Turaç Berkay ile yaptığı buluşma herkesi mest edecek ve hem klibiyle hem de şarkı ile kesinlikle bu sezona damga vuracak!

Türk Pop Müziğine arka arkaya uzun süre hafızalardan silinmeyecek hitler kazandıran başarılı prodüktör ve aranjör Turaç Berkay, İki Cihan ve Aynur Aydın ile featuring yaptığı Bana Aşk Ver’den sonra sözü ve müziği Berksan’a düzenlemesi kendisine ait olan şarkının video klibinde Mercan ile kamera karşısına geçti. Kadına şiddet’in gündemde olduğu şu dönemde, kadının gücünü vurgulayan klip özellikle hemcinslerim tarafından alkış alıyor!

Turaç ile kayıt süreçlerini izleme şansı elde ettiğim Mercan’ın Koma’lık projesi tek kelimeyle yıkılıyor!

Sitare Atabay
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: