TINYIKO MATHUSA: KIVANÇ TATLITUĞ ÇOK SEKSİ!

Tinyiko Mathusa, Güney Afrikalı bir model. Aynı zamanda oyunculuk, sunuculuk yapıyor ve bunların yanında bir de tekstil işiyle ilgileniyor.

Magazin

TINYIKO MATHUSA: KIVANÇ TATLITUĞ ÇOK SEKSİ! Güney Afrikalı Tinyiko Mathusa, hangi ülkelerden kaliteli kıyafetler alabileceğini araştırırken karşısına Türkiye çıkıyor ve valizini toplayıp soluğu burada alıyor. Alışveriş yaparken de kendini bir anda podyumda bulan, Güney Afrikalı model Aralık ayına kadar İstanbul'da.

Hürriyet'ten Gülbahar Karakuş'la röpörtaj yapan Güney Afrikalı Tinyiko, modelliğe nasıl başladığını şöyle anlatıyor. Naomi Campbell’ı kendisine örnek aldığını belirten güzel model, Türkiye'de nasıl podyuma çıktığını şöyle anlattıyor: "Bir gün alışveriş yapıyordum, birileri beni çevirip 'Defilemize çıkar mısın?' diye sordu, ben de kabul ettim. Türkiye’deki ilk defilem bir giyim firmasının defilesi oldu. Burada Fashion TV’de de çalıştım".

Tinyiko Mathusa, Türkiye’nin en beğenilen iki oyuncusu; Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu’nun fotoğrafları gösterilip hangisini beğendiniz sorusuyla karşı karşıya kalınca güzel model "Kıvanç Tatlıtuğ, gerçekten çok seksi" cevabını veriyor.

fotoğraflar:

Bunlarda ilginizi çekebilir: