Tırnak kırılmasını önleyen doğal kür tarifi!

Evde basit bir şekilde uygulayacağınız yöntemle tırnak kırılmalarını önleyebilirsiniz! Detaylar haberimizde...

Kadın

Tırnak kırılmasını önleyen doğal kür tarifi! Tırnaklarınız çok kırılıyor ve bir türlü uzamıyorsa bu tarif tam sizin için! Evde uygulayacağınız bu basit yöntemle kırılma sorununu kolaylıkla çözebileceksiniz. İşte tırnak kırılmasını önleyen mucize tarif!

İLK ADIM SAĞLIKLI BESLENME
Tırnakların kırılmasını önlemek için yapılması gereken ilk şey tırnakları güçlendirmektir. Bunun için de sağlıklı beslenmek ilk şartlardandır. Öte yandan evde uygulayacağınız yöntemlerle de tırnaklarınızı güçlendirmeniz mümkündür.

LİMON SUYU İLE MUCİZE ETKİ
Bir tas ılık suyun içine bir tatlı kaşığı limon suyu, bir çorba kaşığı tuz, bir çay kaşığı zeytinyağı, bir tatlı kaşığı sirke koyduktan sonra ellerinizi bu suyun içinde tutabildiğiniz kadar tutun. Bu uygulamayı düzenli olarak her akşam yapmaya devam ettiğiniz takdirde tırnaklarınız ne kadar güçlendiğine şahit olacaksınız. Bu karışımla aynı zamanda tırnaklarınızın daha çabuk uzamasını sağlayacaksınız.

TIRNAKLARINIZ GÜÇLENECEK, KIRILMALARI ÖNLEYECEKSİNİZ
Tırnaklarınızı badem yağı ve limon suyu ile ovun. Bu formülün ölçülerini artırıp ayaklarınız için de uygulayabilirsiniz.Tarif edildiği şekilde yapacağınız uygulamalar sayesinde tırnaklarınız güçlenecek ve kırılmaları önlenmiş olacaktır.

Kış makyajı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Kış makyajı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Bunlarda ilginizi çekebilir: