TİYATRO İSTİYORUM

Kıvanç Tatlıtuğ, katıldığı bir toplantıda sevgilisi Azra Akın hakkındaki soruları yanıtladı.

Magazin

TİYATRO İSTİYORUM 'Menekşe ile Halil' dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, Swissotel'de katıldığı bir toplantıda sevgilisi Azra Akın hakkındaki soruları yanıtladı.

Azra Akın'la uzun bir birliktelik yaşadıktan ayrılan ve daha sonra tekrar barışan Tatlıtuğ, 'Güzel giden bir beraberliğimiz var. Sırrını ben de bilmiyorum, kimse çözmüş değil. İkimiz de aynı mesleği yaptığımız için birbirimize yardım ediyor zaman zaman da eleştiriyoruz. Kısacası çok mutluyuz' dedi.

Tiyatro istiyorum
Dizide finale yaklaştıklarını söyleyen genç oyuncu, 'Son bölümleri çekiyoruz, dizimiz aynı heyecanla devam ediyor. Yeni sezon için değişik çalışmalarımız olacak. Tiyatro düşünüyorum ve bir iki sinema projesi geldi, onları değerlendireceğim. Yazın kısa bir dönem yurtdışına gideceğim, oyunculukla ilgili etkinliklere katılacağım' diye konuştu. Tiyatroda seyirciyle birebir karşı karşıya olmanın büyüsünü hissetmek istediğini belirten Tatlıtuğ, dizilerin birkaç bölüm oynadıktan sonra yayından kaldırılması ile ilgili olarak da şunları söyledi: 'Seyirci daha da bilinçlendi, artık kolay kolay herşeyi kabul etmiyor. İnandırıcılığın dışına çıkan sürreal hikayelere tepki gösteriyorlar. Senaryo ve öykünün sıcak ve samimi olması gerekiyor, başarının anahtarı bu.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: