Tiyatro sezonu konser ile kapandı!

Emek Sahnesi, Tiyatro D22 ve Tiyatro Hal’in bir araya gelerek düzenlediği, birbirinden değerli oyuncuların dillerden düşmeyen şarkıları seslendirdiği ve bu yıl ilki düzenlenen “Ortaya Karışık” konseri 6 Haziran Pazartesi Moda Sahnesi'nde tiyatro severlerle buluştu. Konserin sunuculuğunu üstlenen sahnelerin vazgeçilmez ismi Matmazel Coco, tatlı dili, esprileri ve eğlenceli sunumu ile bu özel geceye renk kattı.

Magazin

Tiyatro sezonu konser ile kapandı! Tiyatrocuların tiyatro sezonunu konser ile kapattıkları gecenin biletleri satışa sunulduğu gün tükendi. İlk kez gerçekleşen ve devamının geleceğini belli eden "Ortaya Karışık1" konserine ilgi büyüktü.

Ünlüler bu sergiye akın etti!

Ünlüler bu sergiye akın etti!“Birbirinden değerli sanatçılarla birlikte aynı sahneyi paylaşmak hem çok güzel bir duygu hem de bu vesile ile tiyatrolara destek vermek ve bunun heyecanını yaşamak anlatılamaz bir duygu” diyen geccenin sunucusu Matmazel Coco’ya Selçuk Yöntem, Alican Yücesoy, Barış Atay, Damla Sönmez, Funda Eryiğit, Mert Fırat, Tansel Öngel, Tülay Günal, Selen Öztürk, Serkan Keskin ve Genco Erkal bu sefer oyunlarıyla değil, şarkıları ile eşlik ettiler. Seyircilerinin karşılarına şarkılar söyleyerek çıkan ünlü oyuncular seyircilerden büyük beğeni topladılar. Sahneye Matmazel Coco’nun esprileri ve oyuncuların şarkıları damgasını vurdu. Selçuk Yöntem’in öyle Sarhoş Olsa ki, Barış Atay’ın Islak Islak, Alican Yücesoy’un Deniz Üstü Köpürür, Damla Sönmez’in Koyverdin Gitun Beni, Funda Eryiğit’in YazYaz, Selen Öztürk’ün Arap Saçı, ve Mert Fırat’ın Neredesin Sen performansları dillere destan bir gece yaşattı.

Mert Fırat kendisini yardım projelerine adadı

Mert Fırat kendisini yardım projelerine adadıSeyircilerin arasında, oyuncuların yanısıra, Gülriz Sururi, Nadir Sarıbacak, Ece Saruhan, Sevinç Erbulak, Özen Yula, Yekta Kopan, İpek Tenolcay, Melis Birkan, İnan Ulaş Torun, gibi isimler hazır bulunurken, konser sırasında yaşanan eğlence görülmeye değerdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: