TİYATRONUN DUAYENLERİNİ KIZDIRDI

Seyircilerle iletişim kuramadığı için oyununu yarıda bırakıp sahneden inen Engin Günaydın'a tiyatronun duayenlerinden eleştiri: Seyirci sıkıldıysa gider ama oyuncu sahneden inemez!

Magazin

TİYATRONUN DUAYENLERİNİ KIZDIRDI Haldun Dormen: Çok soğuk seyircilere oynadığım oldu. Böyle seyirci karşısında insan üzülüyor, sinirleniyor ama bizim görevimiz perde kapanana kadar sahnede olmak...

Erol Günaydın: Sahnede yuhalandım ama selamı verip, oyunu bitirdim! Artık her şey değişti. Kendilerine göre uydurup yapıyorlar. Bu şımarıklık!

Yıldız Kenter: Seyirci sıkıldıysa çıkar gider, oyuncu işini yapmak durumundadır. 'Seyirci sıkılıyor oynamıyorum' demek doğru değil. Seyirciyi ısıtmaya çalışmalısınız.

Can Gürzap: 'Atmosfer tutmadı' diyerek sahne terk edilmez. Hepimizin elektrik alamadığımız zamanlar oluyor ama bırakıp gidilmez. En acı günde bile sahneye çıkarız. İşin kuralı bu!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: