Tokyo kapışması!

Bütün dünyada fırtınalar estiren 'La Casa de Papel' dizisine yerli uyarlaması yapılacak. Ay Yapım tarafından çekilecek olan dizide Tokyo karakteri İçin Tuba Büyüküstün'e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. Berlin karakteri için ise Kaan Urgancıoğlu İle anlaşma İmzalandı.

Magazin

Tokyo kapışması! İspanyol yapımı 'La Casa de Papel' dizisinin birçok ülkeden binlerce takipçisi var. Dizinin izleyicileri 3. sezonun yeni bölümleri için gün sayıyor.

La Casa De Papel en iyi drama dizisi seçildi!

La Casa De Papel en iyi drama dizisi seçildi!Fenomen dizinin Türk versiyonu yapılacağı haberleri ise 'La Casa de Papel' tutkunlarını heyecanlandırdı. Profesör olarak adlandırılan bir suç dehasının, tarihin en büyük soygununu yapmasını konu alan dizinin yerli hali için cast çalışmalarına başlandı.

Ay Yapım tarafından çekilecek olan dizide Tokyo Karakteri İçin Tuba Büyüküstün'e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. uzun süredir ekranlarda yer almayan iki güzel oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor.

Dizinin b,ir diğer fenomen olan karakteri !'Berlin' için ise Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma imzalandığı öğrenildi.

 La Casa De Papel'in 3. sezonuna hazır mısınız?

La Casa De Papel'in 3. sezonuna hazır mısınız?Cansu Dere'den kârlı dönüş!

Cansu Dere'den kârlı dönüş!Cansu Dere: 1 aya duyarsınız zaten!

Cansu Dere: 1 aya duyarsınız zaten!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: