TOLGA ÇEVİK'E ÜSTÜ KAPALI GÖNDERME

MTV Türkiye'nin Genel Yayın Yönetmeni olan Oğuz Koloğlu, Kanal D'de Beyaz Show'u hazırladıkları dönemi hatırlatarak, Tolga Çevik'in 'Komedi Dükkanı' programının benzerini daha önce yaptıklarını söyledi. Beyaz ise yorum yapmadı.

Magazin

TOLGA ÇEVİK'E ÜSTÜ KAPALI GÖNDERME Kanal 1'de Dilara Endican'ın sunduğu 'Nereden Nereye' programının bu haftaki konuğu Beyaz idi. Beyaz'a sürpriz yapan isimlerden birisi de Oğuz Koloğlu oldu.

Koloğlu, son dönemde yaşanan bir tartışmaya da farklı bir bakış açısı getirdi. Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı programının formatını kendisinin bulduğu açıklaması üzerine Okan Bayülgen de fikrin kendisine ait olduğunu ve Engin Günaydın ile birlikte daha önce yaptıklarını açıklamıştı. Bu tartışmalar sırasında Beyaz'ın show programındaki 'Beyaz atlı prens' skeçlerine de gönderme yapılmış ancak Beyazıt Öztürk, bu konuda suskun kalmayı tercih etmişti.

Cevap bu kez Beyaz'dan değil ama o dönem Kanal D'de program koordinatörlüğü yapan Oğuz Koloğlu'ndan geldi. Koloğu, Beyaz Show için 70'e yakın tipleme yarattıklarını hatırlatarak şu ifadeyi kullandı: 'Şimdi arkadaşlar konuşuyorlar. Benim fikrimdi, mahkemeye vereceğim, bilmem ne... Bunların hepsini biz 'Beyaz Atlı Prens' diye Beyaz Show'da yaptık daha öncesinde. Herşeyi yaptık. Herşeyi yaptığımız için o yüzden ben şöyle düşündüm: 'Ben artık talkshow yapmayayım. Çünkü şapkadan çıkacak tavşansayısı belli.'

Oğuz Koloğlu'nun bu sözlerine Beyaz herhangi bir cevap vermemeyi tercih ederek yine sessiz kaldı.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: