TOLGA ‘DÖKÜMÜ!’

TOLGA KAREL DE ‘YAPRAK’LARLA BİRLİKTE DÖKÜLECEK Mİ?

Magazin

TOLGA ‘DÖKÜMÜ!’ Yaprak Dökümü dizisi sona doğru yaklaştı.. Artık dizi için geri sayım başladı.. Dizide yer alan tüm oyuncular yeni projeler, diziler, filmler için görüşmelere başlamışken dizide yer alan bir isim kara kara düşünüyor? O isim Tolga Karel’den başkası değil..

Diziyle yükselişe geçen şöhretini, kendi hataları yüzünden mahveden Tolga Karel, şimdilerde büyük bir çıkmazın içindeymiş. Çünkü hiçbir yapımcı Tolga Karel’e teklif götürmüyormuş. Bu durumdan ötürü telaş içinde olan Karel, sürekli yapımcıların kapısını çalıp Yaprak Dökümü’nün ardından kendini kurtarmaya çalışıyormuş..

Dizi dışında neredeyse hiçbir zaman ayık göremediğimiz Karel, magazin muhabirlerine sürekli alkollü bir biçimde yakalanıyor.. Bu durumda yapımcıların gözünden kaçmamış olsa gerek ki, Tolga’nın bu kapı çalma işi henüz olumlu sonuçlanamamış.. Nereye gitse red cevabı alan Tolga Karel bu nedenle iyice bunalıma girmiş. Tüm bunların üzerine bir de sevgilisi Öykü Çelik tarafından terk edilen Karel, depresyonun eşiğindeymiş. Hem aşkta hem de iş de darbe yiyen Tolga’nın bundan sonraki hamlesi merak konusu.

Öte yandan yeni sezonda oldukça zayıflamış bir halde ekranlara çıkan Tolga Karel’e son zamanlarda uygulanan makyaj da internette dalga konusu oldu.. İyice alınmış kaşları, pespembe makyajı ve ifadesini kaybetmiş yüzüyle Tolga, eleştiri yağmuruna tutuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: