Tolga Güleç, Leke dizisinde!

Sezonun iddialı yapımlarından biri olmaya hazırlanan Leke dizisinin kadrosu gün geçtikçe netleşmeye devam ediyor. Leke dizisine son katılan isim ise Mehmet karakterini canlandıracak olan Tolga Güleç oldu.

Dizi Galeri

Tolga Güleç, Leke dizisinde! "O Gecce" tiyatro oyununda sergilediği performansla büyük beğeni toplayan Tolga Güleç, ekrana hızlı bir geri dönüş yaptı. Son olarak Yüzleşme dizisinde seyirci karşısına çıkan oyuncu yapımcılığını TİMS&B ‘nin yaptığı, senaryosunu Ayfer Tunç’un kaleme aldığı sezonun iddialı yapımlarından Leke’de Mehmet karakteriyle kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Çekimleri kısa süre önce başlayan dizide Tolga Güleç, 35 yaşında eğitimli, kültürlü, istediği her şeyi elde etmeye alışmış güçlü bir karakteri canlandırıyor. Dizideki hikayesi ise; bir davette gördüğü Yasemin’den hoşlanması ve ondan aynı karşılığı almaması üzerine ortağı Cem ile kıyasıya bir rekabet içine girmesini konu alıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: