TOLGA KAREL, MANKEN SEVGİLİSİNİ ŞOKE ETTİ!

Geçtiğimiz akşam Sortie'de verilen iftar yemeğine katılan oyuncu Tolga Karel, üç günlük sevgilisi Günay Musayeva'ya ettiği evlenme teklifine şimdilik ret cevabı aldı.

Magazin

TOLGA KAREL, MANKEN SEVGİLİSİNİ ŞOKE ETTİ! Geçtiğimiz hafta Bulgaristan Roma Antik Tiyatrosu'nda düzenlenen, birinciliği kızlarda Bulgaristan'dan Iva Atanasova, erkeklerde Sırbistan'dan Danijel Mihailovic'in kazandığı Best Model of The World mankenleri, Best Model Türkiye yönetim kurulu Başkanı Erkan Özerman'ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gecceye katılanlar arasında oyuncu Tolga Karel de vardı. Oyuncu sevgilisi Öykü Çelik'ten ayrıldıktan sonra bir süreliğine aşk hayatında sessizliğe bürünen başarılı oyuncunun yanında yeni aşkı vardı. Geçtiğimiz hafta Bulgaristan'da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan Azerbaycanlı manken Günay Musayeva ile yıldırım nikahı kıymaya karar veren Karel, ilişkileri yeni olmasına rağmen evlilik teklifinde bulunduğunu belirtti. Ancak ünlü oyuncu, tanıştıktan üç gün sonra Musayeva'ya evlilik teklifi etmesi karşısında ilginç bir cevapla karşılaşmış. Güzel mankenin Karel'e "Biz seninle daha yeni tanışıyoruz, seni tam olarak tanımıyorum bile, bu nedenle benden olumlu bir cevap bekleme" demesi oyuncuda soğuk duş etkisi yaratmış. Aldığı cevaba rağmen pes etmeyen Karel, "Yakında radikal kararlar alacağım, her an evlenebilirim" diyerek tüm gece sevgilisiyle oturdu.

Gecceye, Günay Musayeva'nın yanı sıra, yarışmada Türkiye'yi temsil eden İbrahim Gayberi ve Best Model Avrupa ödülü alan Songül Erol da katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: