Tolga Karel'den şoke eden iddia! "Beni öldürtmek için..."

Oyuncu Tolga Karel'in eski eşi model Günay Museyeva katıldığı 2. Sayfa programında Karel için "Beş yıldır nafaka yatırmadı, oğlumla görüşmüyorlar" ifadelerini kullanmıştı. Ünlü oyuncu, eski eşinin sözlerine şoke eden iddialarla cevap verdi.

Magazin

Tolga Karel'den şoke eden iddia! "Beni öldürtmek için..." Tolga Karel ve Günay Museyeva çifti, 2011 yılında evlenmiş ve 2012 yılında oğulları Cihangir doğduktan sonra boşanmıştı. Boşanma süreci ve sonrası aralarında büyük kavgalar yaşanan çiftten Karel, 2 yıl önce Amerika'ya yerleşmişti. Oyuncu, burada tekrar evlenmiş ve yabancı eşinden bir çocuk yapmıştı.

Tolga Karel'in inanılmaz değişimi!

Tolga Karel'in inanılmaz değişimi!Önceki gün 2. Sayfa programına katılan Günay Museyeva, "Tolga nafakasını ödemiyor. Galiba iki aylık nafaka yatırdı, ondan sonra da hiç yatırmadı. Beş yıl içinde sadece bin TL yatırdı başka da nafaka ücreti almadım. Önceden pedagoglar babasının görmesini istiyordu, bir dönem gösterdik ama sonra alıştı zaten yokluğuna. 5 yılda çok ama çok az gördü babasını. Ben Tolga'nın üçüncü kez baba olacağını şimdi bu programda öğrendim. Ne diyeyim; inşallah onlara daha iyi baba olur. Ben oğlum Cihangir'in hem annesi hem babası oldum.

Tolga oğlumu hiç aramadı. Belki doğum gününde arar diye düşünüyordum ama o zaman bile aramadı. Instagram'dan takip ediyor. Ben de artık oğlumla ilgili paylaşım yapmıyorum çok fazla. Tolga'nın anne babası da bu süreçte hiç ilgilenmedi, arayıp sormadı. Oğlumu tek başıma büyütüyorum. Zor günler yaşadık, iyiyiz artık çok şükür." açıklamasında bulunmuştu.


"O KADINDAN KURTULDUĞUM İÇİN ŞÜKÜR EDİYORUM"

Eski eşinin bu sözlerinden sonra Tolga Karel, Günay Museyeva hakkında şoke eden iddialar ortaya attı. Karel'in açıklaması şu şekilde:

"Beni öldürtmek için emir verdiği adamın yakalanıp cezaevine atıldığını anlattı mı size? Ya da 'Bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediği mi? Evimi kiraya verdiğimde kiracının beni arayıp 'Tolga bey evde büyüler bulduk' dedi. Daha hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var.

Şu mübarek ayda bak Rabbim'e şükür ediyorum beni böyle bir kadından kurtardığı için. Benim için o bir ölü. Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında bir dakika kalmaz. Bu kadar söyleyeceklerim. Zamanı geldiğinde Cihangir doğru yolu görecek eminim. O gün gelinceye kadar sabırla bekleyeceğim"

Tolga Karel ile eski eşi davalık oldu!

Tolga Karel ile eski eşi davalık oldu!Günay Musayeva isyan etti!

Günay Musayeva isyan etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: