Tolga Sarıtaş'a sevgilisi Zeynep Mayruk'tan veto!

Engin Öztürk'ün eski sevgilisi Melis Palaoğlu ile konuştuğunu öğrenen Tolga Sarıtaş'ın yakın arkadaşını uyardığı ve bunun üzerine sevgilisi Zeynep Mayruk'tan tepki gördüğü iddia edildi.

Magazin

Tolga Sarıtaş'a sevgilisi Zeynep Mayruk'tan veto! Tolga Sarıtaş'la Zeynep Mayruk ilişkisi bir süredir konuşulsa da çift hiç yan yana görüntülenmemişti. Uzun süre ilişkisini gizleyen Sarıtaş, geçtiğimiz günlerde bu kuralı bozdu ve Mayruk'la çekilmiş fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak aşkını ilan etti.

Tolga Sarıtaş aşkını ilan etti!

Tolga Sarıtaş aşkını ilan etti!Eski sevgili krizi!

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre aşıklar geçtiğimiz günlerde küçük çaplı bir sorun yaşadı. İddia edilene göre Tolga Sarıtaş, yakın arkadaşı Engin Öztürk'ün eski sevgilisi Melis Palaoğlu ile konuştuğunu öğrendi. Bunun üzerine de Engin Öztürk'ü uyardı. Fakat hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Durumu öğrenen Zeynep Mayruk "Sen neden karışıyorsun? Ne yapıyorlarsa yapsınlar, biten ilişkiden sonra neden hala konu açıyorsun?" diyerek oyuncuya çıkıştı.

Bu durum sonrası kısa süreli bir kriz yaşayan aşıkların durumu düzelttiği ve tatillerine devam ettikleri öğrenildi.

Tolga Sarıtaş'tan yanıt geldi!

Tolga Sarıtaş'tan yanıt geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: