Tolga Sarıtaş'tan yanıt geldi!

Önceki gecce sevgilisiyle bir mekandan çıkan Tolga Sarıtaş'ın ortalığı birbirine kattığı, muhabirlere yakalanmamak için arabasıyla köşe kapmaca oynadığı ve kırmızı ışıkta dahi durmadığı iddia edilmişti ve Oyuncunun araba camından gazetecilere sahte para atıp "Bunları alın, bizi çekmeyin" diye bağırdığı yazılmıştı. "Söz" dizisinde rol alan Tolga Sarıtaş çıkan haberlere yanıt verdi.

Magazin

Tolga Sarıtaş'tan yanıt geldi! Geçtiğimiz gün Levent'te bir mekanda eğlenen Tolga Sarıtaş'ın gecce geç saatlerde mekandan sevgilisiyle ayrıldığı yazılmış ve özel şoförünün kullandığı araçla giderken kendisini takip eden muhabirlere arabasının camından sahte 100 eurolar attığı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Tolga Sarıtaş, Instagram hesabından bir açıklamada bulundu. Sarıtaş, şu ifadeleri kullandı:


Kamuoyunun dikkatine; sanatçımız Tolga Sarıtaş'la ilgili dünden bu yana basında ve sosyal medyada yer alan gerçek dışı haberlerle ilgili açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Gece bulunduğu bir mekandan evine dönüşünde magazin muhabirlerince takip edilmesi ve ısrarla görüntü alınmaya çalışılması haber yapılmış ancak sonrasında konu akla mantığa sığmayacak gerçek dışı bilgilerle ilgi çekici hale getirilmeye çalışılmıştır. Sanatçımızın mekandan çıkıp, magazin muhabirlerince takip edilişi dışındaki tüm bilgiler gerçek dışıdır. Sanatçımızın mesleğine ve kişiliğine zarar veren gerçek dışı bilgilerin dikkate alınmamasını ve bu tür haberleri yapanların gerçekleri çarpıtan haberlerden kaçınmasını rica ederiz. Magazincilik önemli bir meslek. Çalışan, emek veren herkese saygım sonsuz. Muhabir arkadaşlardan bilenler bilir. Fakat akla mantığa sığmayacak gerçek dışı bilgilerle haber değeri oluşturmaya çalışmak gereksiz."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: