Tolgahan Sayışman dizi sürelerinden rahatsız!

Asla Vazgeçmem dizisinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman Sözcü gazetesinden Yüksel Şengül'e verdiği röportajda isyan etti.

Magazin

Tolgahan Sayışman dizi sürelerinden rahatsız! Dizilerin süresinin uzun olduğundan şikayetçi olan Tolgahan Sayışman şu sözleri sarf etti;

"Dizi sektörüne bir dokunursan bin “Ah” işitirsin. Her yıl daha kötüye gidiyoruz. Elveda Rumeli’de oynarken 85 dakikaydı bölümler. Lale Devri’nde bölümler 120 dakikaya çıktı. Şimdi de Asla Vazgeçmem dizisinin çektiğimiz son bölümü 160 dakikaya çıktı."

Dizi oyuncularının bu tempodan etkinlendiğini söyleyen Sayışman;

"Sağlığımız bozuluyor. Geçen ay her sabah hastaneye uğrayıp vitamin iğnesi oldum. Diziler yalap şap çekilmeye başlandı. Ne yönetmen çektiğinden, ne senarist yazdığından, ne de oyuncu oynadığından keyif alıyor. Bütün diziler birbirine benzemeye başladı. Dizi sektörü bir tükeniş içinde. Çalışmaktan şikayetçi değilim. Derdim, kaliteli işler…" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: