Tolgahan Sayışman: Proje iyi olursa eşcinseli oynarım

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman'dan sürpriz açıklama geldi.

Magazin

Tolgahan Sayışman: Proje iyi olursa eşcinseli oynarım Tescilli güzel Almeda Abazi ile mutlu bir birliktelik yaşayan Tolgahan Sayışman, önceki gecce erkek arkadaşları ile birlikte yemek yedi. Mekan çıkışı basın ordusu ile karşılaşan Sayışman, keyifli bir sohbete de imza attı. "Almeda bu akşam bana eşlik edemedi, işleri vardı" diyen oyuncu, gazeteciler sürekli aşk ile ilgili sorulara da tatlı bir serzenişte bulundu. "Beni görünce hemen aşk soruları soruyorsunuz. Ben artık sıkıldım, lütfen başka sorular sorun" dedi. Bu sözler karşısında birçok Hollywood sanatçısının da rol için eşcinsel ve karşı cinsi oynamasını hatırlatılan gazeteciler ilginç bir yanıt aldı. Yakışıklı oyuncu, "Benim için aslı olan proje, tamamına bakarım. Proje güzel ve içime siniyorsa rolümü yaparım. Asla ayrım yapmam" yanıtı verdi.

Geçtiğimiz günlerde yatırımları ile ilgili çıkan haberlere yanıt veren Sayışman, "Evet ben yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum, ama bu konuları kamuoyuyla paylaşmak ve mahrem konulara girmek pek hoşuma gitmiyor. Ekonomi ile ilgili bir iş yapsam bu konuları anlatmakta hiç tereddüt etmem, ama ben oyuncuyum" yanıtını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: