Tolgahan'a kural bozduran aşk!

Tolgahan Sayışman uzun zamandır aşk yaşadığı Almeda Abazi'nin doğum günü Instagramdan kutladı.

Magazin

Tolgahan'a kural bozduran aşk! Yakışıklı oyuncu hem sevgilisinin 25. yaşını hem de sevgililer günü kutlamak için Almeda Abazi'yi 'Aşıklar Şehri' olarak bilinen İtalya'nın başkenti Roma'ya götürdü.

Dizi çekimleri için kısa sürecek tatilin tadını 'Aşıklar Şehri'ni doyasıya gezerek çıkaran Tolgahan Sayışman, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Abazi'yle Roma sokaklarında çektiği selfie fotoğrafını "İyi ki doğmuş, iyi ki var" notu ve kalp işareti koyarak sevgilisinin doğum gününü Instagramdan kutladı. Sayışman bu paylaşımla, aşkıyla birlikte fotoğraf paylaşmama kuralını da ilk kez bozmuş oldu.


Almeda Abazi de sevgilisinin bu jestine aynı günden başka bir selfie fotoğrafını "Seni seviyorum" notuyla paylaşarak karşılık verdi.


İkilinin paylaşımları birkaç dakika arayla yapması önceki gecce aşklarını ilan eden Murat Boz-Aslı Enver çiftini akıllara getirdi. Çift ilk olarak 13 Şubat 1992 doğumlu Almeda Abazi'nin doğum günü kutlarken pazar günü de romantik bir Sevgililer Günü geçirdikten sonra Türkiye'ye geri dönecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: