Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti Türkiye'ye döndü

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, uzun bir aradan sonra yurda döndü. Tolgahan Sayışman Türkiye'de düğün yapıp yapmayacakları yönündeki bir soruya, "Bilmiyorum. Çok yorulduk. Olabilir" cevabını verdi.

Magazin

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti Türkiye'ye döndü 13 Şubat'ta Los Angeles'ta nikah masasına oturan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti Türkiye'ye döndü. Havaalanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift çok mutlu olduklarını söyledi.

Nikahın ardından sosyal medyada en mutlu gününde kendisini yalnız bırakan dostları için sitem dolu bir mesaj yayınlayan Almeda Abazi o konu ile ilgili ilk kez konuştu.

Almeda, "Ben kinci bir insan değilim. Geçti, gitti" derken, Tolgahan Sayışman da "Mesaj beklediği birkaç yakın arkadaşı vardı, onlaraydı" dedi.

Tolgahan Sayışman Türkiye'de düğün yapıp yapmayacakları yönündeki soruya ise, "Bilmiyorum. Çok yorulduk. Olabilir. Arnavutluk diğer memleket. Orayla ilgili bir şey yapmamız lazım. Bi el öpmeye gitmem lazım. Bakacağız artık." yanıtını verdi.

Çift çocuk düşüp düşünmedikleri yönündeki soruları da "Kısmet" diyerek geçiştirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: