TOMBULLAR KULÜBÜ

Kilosu 95-135 arasında değişen ve kendilerine ’Tombullar Kulübü’ diyen işadamları, zayıflamak için 2-12 Şubat’ta Bodrum’da toplanacak

Magazin

TOMBULLAR KULÜBÜ Aralarında ismiyle erkek giyiminde marka olan Abdullah Kiğılı, Orjin Deri ve İstinyePark'ın ortağı Zafer Kurşun, Öztiryaki endüstriyel mutfak ürünleri şirketinin sahibi Tahsin Öztiryaki, Günaydın Et Lokantası'nın sahibi Bülent Çulhas, AKP Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, Demir-Halkbank'ın eski yöneticisi Merdan Aras'ın bulunduğu ve ortak özellikleri fazla kiloları olan işadamları 10 günlük zayıflama kürü için Bodrum'a gidiyor.

Yakın dostlar

Çok yakın arkadaş olan ve kendilerine 'Tombullar Kulübü' diyen işadamları, 2-12 Şubat tarihleri arasında Aziz Birsin'e ait Yasmin Otel'de toplanacak. Kilo sorunu olmayan tekstil sektörünün duayeni Osman Benzeş, Mavi Jeans'in kurucusu Sait Akarlılar, eski bakan Cavit Çağlar ve Nurol Holding'in patronu Oğuz Çarmıklı'nın da dahil olduğu kulübün üyeleri gündüz Fransız ve Belçikalı diyetisyenlerin hazırladığı yemekleri yiyip yüzecek ve yürüyecek. Tombullar Kulübü, gecceleri ise Aziz Birsin'in 8 dilde söylediği 350 şarkıyı dinleyip iddialı tavla partilerinde kozlarını paylaşacak.

Bu ikinci olacak

Yaklaşık 2 ay önce 20 günlük ilk kürü yapan kulüpte Kiğılı kilosuyla ilgili bir gelişme kaydedemedi ancak tendon sorunu yüzünden bastonla geldiği otelden yürüyerek çıktı. Yürüyüş hocalığını Osman Benzeş'in yapacağı Kiğılı'nın bu kez en az 5-6 kilo vermesi planlanıyor. Zafer Kurşun ise ilk kürde tam 14 kilo verdi ve sigarayı bıraktı. Ancak 5 kilo alan Kurşun'un ilk etapta bunları geri vermesi hedefleniyor. Bu arada normal oda tercih eden Tombullar Kulübü üyesi gecelik 100 YTL, suit isteyen ise 130 YTL ücret ödeyecek.

Osman Benzeş ve Sait Akarlılar moral, Çağlar tavla için geliyor

Tombullar Kulübü'nde herkes zayıflamak zorunda değil. Çünkü Osman Benzeş, Sait Akarlılar, Cavit Çağlar ve Oğuz Çarmıklı gibi üyelerin kilosu 80-85 arasında değişiyor. Bu isimlerin görevi kilo vermek değil kilo vermesi gereken arkadaşlarını motive etmek. Örneğin 82 kilo olan Benzeş, arkadaşlarına örnek olması için 'numune' olarak katılıyor. Sait Akarlılar 84 kilo ve onun lakabı 'moral verici'. Çağlar moral vermek ve tavla partilerine katılmak için, Çarmıklı ise sağlıklı yürüyüş yapmak için gruba dahil oluyor.

Hedef 6 işadamının en az 5'er kilo vermesi

İşadamı Kilosu

Abdullah Kiğılı 135

Zafer Kurşun 124

Tahsin Öztiryaki 110

Bülent Çulhas 110

Merdan Aras 108

Şaban Dişli 95

Şarkıcı patron Avrupalı şişmanları zayıflatıyor

Bodrum'daki Yasmin Otel'in sahibi Aziz Birsin, ilginç bir işadamı. Starmod deri şirketinin sahibi olan Birsin, 8 dilde 350 şarkı biliyor. Yabancı müşterilerini dışarı yemeğe çıkarmak yerine fabrikasının altında yaptırdığı barda kendi kurduğu orkestra ile şarkı söyleyerek dikkat çekti. Birsin yazın da otelinde haftada iki gün sahneye çıkıp şarkı söylüyor.

Otelin en büyük müşterisi ise kilo sorunu olan Belçikalılar. Belçika devleti, pilot bölge olarak seçtiği Yasmin Otel'e gidecek vatandaşlarının masraflarının yüzde 25'ini karşılama sözü verdi. Belçikalı ve Fransız diyetisyenlerin olduğu otelde 70 kişilik kadro bu iş için çalışıyor.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: