Top Italian Wines'a, GECCE.com sponsor!

Gambero Rosso'nun "Top Italian Wines", Dünya Turu'nun önemli bir halkası olan organizasyon GECCE.com sponsorluğunda 2 Aralık'da İstanbul Swiss Otel'de gerçekleşecek

Diğer Haberler

Top Italian Wines'a, GECCE.com sponsor! Öğlen saat 12.30’dan akşam saat 20:00’a kadar ziyaret edilebilecek söz konusu “tadım” daveti tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, İtalya'nın en önemli şaraplarını deneyimlemek, üreticileriyle sohbet edebilmek için çok önemli bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

GECCE.com ve bünyesinde yer alan "Best Restaurants" dergilerinin desteğiyle, sektörün önemli isimleri bu organizasyonda yer alacak.

Gambero Rosso, İtalya'da yemek ve damak tadı alanında; televizyon, yayıncılık, mutfak eğitimi alanındaki disiplinlerinin yanı sıra İtalyan gıda ve şarap sektöründeki derecelendirme kurumu olması itibarıyla uzun yıllardan bu yana “culinary” alanında liderlik görevini üstlenmiştir. İtalya’ya ait mutfak ve şarap meraklıları, şefler, otel, restoran, kafeler ve tüm endüstri paydaşları için dünyadaki en önemli referans kaynaklarından birisidir.

“Top Italian Wines - World Tour”, dünyada İtalyan şaraplarının mükemmelliğe adanmış olanların en prestijli serisinin bir parçası olarak, 64 İtalyan şarap üreticisiyle birlikte Türkiye’nin ardından sırasıyla Houston, Mexico City, Taipei şehirlerinde gerçekleşecek ve Pekin’de son bulacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: