Top Model Ecem Uzgör'den yeni atak

Top Model of the World 2016 yarışmasında Türkiye'yi temsil eden ve sosyal medyadan ağır eleştirilerin hedefi olan Ecem Uzgör, ilk single'ını çıkardı.

Magazin

Top Model Ecem Uzgör'den yeni atak Almanya'da yapılan Top Model of the World 2016 yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Ecem Uzgör, söz ve müziği kendisine ait olan "Sorma" isimli ilk single'ını çıkardı.

Modelliğin yanında müzikle de yakından ilgilenen Uzgör, ilk single'ını çıkarmış olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi.


8 yıldır İngiltere'de yaşayan 25 yaşındaki Türk model, şarkı yazmak ve şarkılarının büyük kitlelere ulaştırmanın küçük yaşlarından beri en büyük hayali olduğunu belirterek, bu single'ın kendisi için bir başlangıç olacağını ifade etti.
Uzgör duygularını, "Bu single benim için bir başlangıç; fakat çok emek verdiğim, uzun süren bir yolun sonundaki başlangıç. Umarım ki "Sorma" şarkısı ve ileride yayınlanacak, yazdığım pek çok şarkıyla kalplere dokunma şansı elde ederim. Ayrıca müziğe ve sanata emek veren herkese de teşekkür etmek isterim. Çünkü, demek ki onlardan bazıları da benim kalbime dokunmayı başarmış" sözleri ile dile getirdi.


Ecem Uzgör eleştirilere canlı yayında yanıt verdi?

Ecem Uzgör eleştirilere canlı yayında yanıt verdi?Aynı zamanda keman da çalan genç modele şarkısında müzisyen Harry O'Keeffe ve gitarist Oswaldo Santos eşlik etti.
Kayıtları Londra'da gerçekleşen single, Itunes, Spotify, Deezer gibi uygulama ve sitelerden dinlenebilecek.

Sosyal medya Ecem Üzgör'ü konuştu

Sosyal medya Ecem Üzgör'ü konuştuEcem Uzgör, Almanya'da düzenlenen Top Model of the World 2016 yarışmasında Türkiye'yi temsil etmişti. Yarışmada dereceye giremeyen Uzgör, 'güzellik yarışmasında başarı sağlayamadığı sanılarak' sosyal medyada tepkilerin hedefinde yer almıştı. Uzgör, sosyal medya üzerinden yapılan ağır yorumlara "Güzel olduğumu iddia etmiyorum, müziğimle gündeme gelmek istiyorum" şeklinde yanıt vermişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...


Kaynak:sondakikaturk.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: