Topaz'ın lezzet dünyasına yeni katılanlar

“Fine Dining” konsepti ile hizmet veren topaz, nefes kesen boğaz manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir ‘lezzet deneyimi’ yaşatıyor.

Diğer Haberler

Topaz'ın lezzet dünyasına yeni katılanlar Topaz’ın Yorumladığı Lezzetlerden;

Tütsülenmiş Jumbo Karides & İsli Somon


Geleneksel mutfağı yenilikçi yaklaşımıyla yorumlayan, mönüsündeki her lezzeti mevsiminde ve yöresinden temin ederek misafirleri ile buluşturan topaz, tütsülenmiş jumbo karides ve isli somon ile misafirlerine lezzet dolu bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Bahara özel olarak mönüde yer alan bu ürün Bodrum Güllük’ten gelen Jumbo karideslerin taze otlar ve şarapla hafif haşlanması ve ıhlamur talaşı ile füme edilmesiyle oluşuyor. Bu enfes lezzet domates jölesi ve öküzgözü üzümü ile yapılan köpükle birlikte servis ediliyor.

topaz, sommelier tarafından özenle seçilmiş ödüllü şarap KAV’ıyla da mönüsündeki her lezzete eşlik edebilecek ayrıcalıktaki şarap seçeneklerini misafirlerine öneriyor.

İstanbul’a gelen dünyaca ünlü isimlerin sık sık tercih ettiği lezzet duraklarının başında gelen topaz, seçkin misafirlerini, deneyimli ve güler yüzlü personelinin farkıyla kaliteli hizmet anlayışı ve boğazın göz alıcı manzarası eşliğinde lezzet dolu mönüsünü sunuyor.


Topaz hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: