TOPBAŞ'A 'ÇIPLAK' PROTESTO

İSTANBUL'DAKİ SAHİPSİZ KÖPEKLERE ŞİDDETİ PROTESTO EDEN PETA ÇIPLAK FOTOĞRAFLI MEKTUP GÖNDERDİ.

Magazin

TOPBAŞ'A 'ÇIPLAK' PROTESTO Türkiye'de sahipsiz köpek popülasyonuyla başedebilmek için şiddet içeren uygulamalar içinde olunduğunu iddia eden PETA, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a içinde porno yıldızı Jenna Jameson'un çıplak protesto fotoğrafının da bulunduğu bir mektup gönderdi.

Almanya’da yerleşik PETA Deutschland e.V. ad ve unvanlı hayvanları koruma kuruluşunun tanıtımı için soyunan oyuncu Jenna Jameson en son çekimlerde, Türkiye’deki sahipsiz hayvan nüfusununun şiddet uygulanmaksızın kısırlaştırma yöntemiyle aza indirgenmesi için Türkiye’ye çağrıda bulundu.

ABC (Animal Birth Control) 'Hayvanlarda Doğum Kontrolü'nü öneren PETA, özellikle de Türkiye’nin kültür ve ekonomi metropolü olan Istanbul’da sahipsiz hayvanlar konusunda yapılan incelemeler sonucu tesbit edilen korkunç çarpıklıklara dikkat çekmeyi hedefliyor.

İstanbul’da, hayvan hakları konusunda tüm Türkiye’ye örnek olacak kıstaslar uygulanmasın için çağrıda bulunmak amacıyla PETA Deutschland e.V. ve Jenna Jameson tanıtım için çekilmiş olan fotoğrafın bir örneğini, bunun resmen yayımlanmasından önce, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a gönderdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: