Topuk Yaylası'na sabah baskını!

Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe'nin bu sabahki antrenmanında bir sürpriz yaşandı...

Diğer Haberler

Topuk Yaylası'na sabah baskını! Sabah için antrenman yapan Fenerbahçeli futbolcular kendilerini helikopterle ziyarete gelen konukla şaşkına döndü...


O konuk Fenerbahçeli yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı idi...


Futbolcuların düz koşu yaptığı sırada sahanın ortasına inen Acun Ilıcalı, daha sonra futbolcularla kısa bir konuşmanın ardından tesislere girdi.


Acun Ilıcalı taraftarların formalarını imzaladıktan sonra yarın izinli olan futbolcu arkadaşları Emre Belözoğlu, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ı da alarak helikopterle tesislerden ayrıldı.


NEŞELİ ANTRENMAN


Topuk Yaylası Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, ikinci etap çalışmalarına sabah antrenmanıyla devam etti.

Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, takım "şok pres" üzerine çalışmalar yaptı. Sarı Lacivertli takımın sezon başından bu yana uygulamaya koyduğu bilgisayarlı analiz çalışmaları kapsamında, koşu yapan futbolcuların bireysel yağ, kilo ve performans ölçümleri yapıldı.

Elde edilen verilere göre futbolculara ayrı ayrı raporlar hazırlanacağı, bu raporlar doğrultusunda da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın oyuncuları ile özel görüşmeler yapacağı ve nelere dikkat etmeleri konusunda kendilerine ayrıntılı listeler vereceği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM FUTBOLCULARLA SOHBET ETTİ

Topuk Yaylası Tesislerine dün akşam gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sabah antrenmanında futbolcularla saha içinde kısa bir süre sohbet etti.Taraftarların bulunduğu tribüne giden Yıldırım, burada forma imzalayarak, taraftarlarla fotoğraf çektirdi.


Bu sırada antrenmanı izleyen bir grup taraftar da Aziz Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu ve üzerinde "Aziz Yıldırım suçsuzdur" yazılı pankart açtı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: