Toraman çiftinin boşanma davasında flaş gelişme

Beşiktaş'ın eski futbolcularından İbrahim Toraman ile eşi Eylem Toraman'ın boşanma davasında flaş bir gelişme yaşandı ve dava ertelendi.

Diğer Haberler

Toraman çiftinin boşanma davasında flaş gelişme Görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştiren İbrahim Toraman ve Eylem Toraman çifti, bir süre sonra boşanma davaları ile gündeme gelmişti.


İbrahim Toraman eşini savcılığa şikayet etti

İbrahim Toraman eşini savcılığa şikayet ettiEşi İbrahim Toraman’dan dayak yediğini iddia eden Eylem Toraman, mahkemeye sunduğu son dilekçesinde, daha önce basına servis ettiği resimde, darp raporu uyuşmadığı anlaşıldı. Bunun üzerine Eylem Toraman yine dilekçesinde o resmin 4 buçuk yıllık ilişkisi içerisinde olduğunu iddia ederek kafalarda soru işareti bıraktı.

Eylem Yıldız, İbrahim Toraman'dan gördüğü şiddeti anlattı!

Eylem Yıldız, İbrahim Toraman'dan gördüğü şiddeti anlattı!Evlilikleri 1 buçuk yıl süren çiftin görülen son davası Eylem Toraman’ın çelişkili iddiaları nedeniyle bir sonraki duruşmaya kaldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

İbrahim Toraman: Parama gelmesin diye evlilik sözleşmesi yaptım

İbrahim Toraman: Parama gelmesin diye evlilik sözleşmesi yaptımKaynak:aksam.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: