Trabzon'da Fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı!

Çaykur Rize maçının ardından Trabzon'dan uçakla İstanbul'a dönmek isteyen Fenerbahçe kafilesi silahla saldırıya uğradı.

Diğer Haberler

Trabzon'da Fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı! Çaykur Rizespor maçı sonrası uçakla İstanbul'a dönmek için Trabzon Havalimanı'na doğru yola çıkan Fenerbahçe kafilesi, Araklı ilçesi girişinde silahlı saldırıya uğradı. Emniyet yetkililerinin ifadesine göre, pompalı tüfekle açılan ateş sonucu otobüsün camı kırıldı. Kırılan cam otobüs şoförünün yüzüne geldi ve yaralanmasına neden oldu.


MAHMUT USLU: BUNDAN SONRA BİZDE EFENDİLİK BİTTİ!


Mahmut Uslu yaşananlara tepki göstererek, "Söylenecek bir şey yok. Kimse bu işleri tahrik eden, 3 Temmuz'dan beri olayı bu noktaya getirenler hesap vermeli. Biz ne yapmışız? Ne yapmış bu çocuklar. Yakında bomba atacaklar" dedi.

Açıklamalarına devam eden Uslu, "Daha önce tarlalardan gidiyorduk, öyle mi yapmamız lazım? Biz buraya spor için geliyoruz, misafire böyle yapılır mı? Yerlere bakın kan revan içerisinde. Bizleri kimse sindiremez. Bunu herkes biliyor. Evimize gidiyoruz, neyin intikamını alıyorlar? Medyanın artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Sadece idarecilere konuşarak düzelmez. 'Olay bitmiştir' deniyor, hala 'Kupayı alacağız, öyle yapacağız, böyle yapacağız' deniyor. Bundan sonra efendilik bizden gider. Herkes konuşarak bu hale geldi olay" diye konuştu.

İLHAN EKŞİOĞLU: BU BİR VAHŞET!

Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıdan sonra otobüste yer alan Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu'ndan çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte İlhan Ekşioğlu'nun o sözleri;
"Öncelikle dualarımız şöförle Allah korudu hepimizi. Sözyleyecek hiçbişey yok bu vahşet. Bunu körükleyenler utansın. Söylenecek bişey yok bu bir vahşet. Silahtan bahsediyoruz, candan bahsediyoruz. Öncelikle yaralı şöför arkadaşımıza acil şifalar diliyorum."

YARALI ŞOFÖRÜN İLK GÖRÜNTÜLERİ:
VİDEO İÇİN TIKLAYIN

HASAN ÇETİNKAYA: BELLİ Kİ FENERBAHÇE'YE PUSU KURMUŞLAR!

FBTV'ye konuşan Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, "Burası viyadük, belli ki pusu kurmuşlar" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: