TRABZONSPOR BAŞKANI'NDAN JET YANIT!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeme getirdiği, "Thatcher modeli" ile Aziz Yıldırım'ın savunmasıyla ilgili konuştu, Fenerbahçe maçı içinse; "Fenerbahçe gelecek, oynayacağız ve yenip göndereceğiz" dedi

Magazin

TRABZONSPOR BAŞKANI'NDAN JET YANIT! Radyospor'da her cuma yayınlanan Serhat Demirtaş'ın sunduğu 'Kuzey'in Sesi' programına telefonla bağlanan Başkan Şener, başbakanın yaptığı açıklamayla ilgili olarak, "Bizim olayımızın İngiltere'de yaşanan olayla bir alakası yok. Orada 39 insan yaşamını yitirdi. Bizdekiyse bambaşka bir durum. Futbolu bilen bir başbakanımız var. Söyledikleriyle ilgili her yerden farklı şeyler duyuyorum. Ben başbakanın tam olarak bunu söylediğine ve böyle düşündüğüne inanmıyorum. Bu konuda bizim beklentimiz federasyonun kararını bir an önce vermesi yönünde" dedi.

LÜZUMSUZ KONUŞMADAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün mahkemede Trabzonspor'a yönelik yaptığı savunmanın sorulması üzerine Şener, "Yargıya intikal etmiş konularda konuşmak doğru değil. Hukukçu değilim ama hukukçulardan öğrendiğim kadarıyla iddainame dışında açıklamalar yapması, luzümsuz konuşmadan başka bir şey değil. Bu konuda kararı mahkeme verecek" cevabını verdi.

FENERBAHÇE GELECEK, OYNAYACAĞIZ VE YENİP GÖNDERECEĞİZ

Konuşmasında hafta sonu oynanacak Trabzon-Fenerbahçe maçına da değinen Şener, "3 Temmuz sürecinden sonra Fenerbahçe'yle maçlarımızı daha farklı bir atmosferde oynuyoruz. Bunun olmaması için çalışıyoruz. Benim gözümde hafta sonu yapacağımız maç, derbi maçından başka bir anlam ifade etmiyor. Fenerbahçe gelecek, oynayacağız ve yenip göndereceğiz" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: