Trabzon'un yeni hocası belli oldu!

Şenol Güneş'in istifasının ardından boşalan Trabzonspor Teknik Direktörlüğü'ne oturacak isim belli oldu.

Diğer Haberler

Trabzon'un yeni hocası belli oldu! Şenol Güneş'in istifa etmesinin ardından Trabzonspor'da beklenen hamle gerçekleştirildi. Bordo mavililerin büyük ölçüde anlaşmaya vardığı Tolunay Kafkas bu gecce Trabzon'a geldi.

Şenol Güneş'in görevden ayrılmasının ardından bordo mavili yönetimde Ünal Karaman'la sezon sonuna kadar devam etme eğilimi olduğu ancak Başkan Sadri Şener'in Tolunay Kafkas'ın takımın başına getirilmesi konusunda görüş bildirdiği öğrenildi. Şener'in Kafkas'la telefonla görüştüğü ve büyük ölçüde anlaşmaya vardığı belirtildi. Başkan Şener'le görüştükten sonra gece uçakla Trabzon'a gelen Tolunay Kafkas'ın Asbaşkan Nevzat Şakar'la da bir görüşme yapacağı ve bu görüşmenin sonucuna göre transferin açıklanacağı bildirildi.

Şenol Güneş'in istifasının ardından takımın başına getirilmesi beklenen Ünal Karaman'ın da gelişmeler üzerine istifasını vermeyi düşündüğü spor kamuoyunda konuşulmaya başlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: