TRAFİK YİNE FELÇ ETTİ

İstanbul'da yağmur yine yollarda uzun araç kuyruklarına neden oldu. Anadolu Yakası'nda trafik durma noktasına gelirken, köprülerde araçlar uzun süre beklemek zorunda kaldı.. İşte İstanbul'daki yoğun noktalar:

Magazin

TRAFİK YİNE FELÇ ETTİ Yerel seçimlere yaklaşılması nedeniyle belediyelerin göstermelik 'yol yapım' çalışmaları İstanbulluları yine çileden çıkarttı.

Kazılar ve metrobüs ek şerit çalışmaları nedeniyle köprü ve viyadükler başta olmak üzere ana yollar sabahın ilk saatlerinden itibaren kilitlenmiş durumda..Yüzbinlerce İstanbullu, işine gitmekte zorlanırken, üstüne bir de sağnak yağmur trafiği durudurdu..

Kentin bir çok kesiminde ulaşımda güçlük yaşanırken, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda ise kazalar meydana geldi. Başta bahçelievler, Kağıthane, Alibeyköy, olmak üzere çok sayıda ev ve işyerini de su bastı..

İşte kilit noktalar:


Birinci köprü Çamlıca’dan itibaren yoğun.İkinci köprü Ataşehir’den itibaren yoğun.Anadolu’dan Avrupa’ya tüm yollar yoğun.Avrupa’dan Anadolu’ya giriş ikinci köprü yoğun.Birinci köprü Zincirlikuyu’dan itibaren yoğun.Bayrampaşa viyadüğü yoğun.Tekstilkent – Mahmutbey – İSTOÇ yoğunAvcılar - Küçükçekmece yoğunŞirinevler - Sefaköy istikameti yoğun

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: