TRAVESTİ KARDEŞ SARP APAK!

Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm'deki travesti kardeş rolü için Sarp Apak'ı düşünüyor! Apak ise çevresine 'Bu rolün üstesinden gelirim' diyormuş...

Magazin

TRAVESTİ KARDEŞ SARP APAK! Mahsun Kırmızıgül ile Sarp Apak'ın kardeşlikleri iyice pekişecek! Kırmızıgül, ilk filmi 'Beyaz Melek'te kardeşi rolünü oynayan Apak'la yeni filmi 'Güneşi Gördüm'de de çalışmak istiyor. Filmin en canalıcı öykülerinden biri; ağabeyin, travesti kardeşini içinde bulunduğu hayattan kurtarmaya uğraşırken yaşadıklarının anlatıldığı bölüm. Ünlü sanatçı, bu bölümdeki 'travesti kardeş' rolünü Sarp Apak'a vermeyi düşünüyor!

Mahsun Kırmızıgül'ü tek düşündüren ise yeni rolün Sarp Apak'ın Beyaz Melek'teki canlandırdığı karakterle taban tabana zıt olması! Seyircinin kafasını karıştırmak istemeyen Kırmızıgül, bu yüzden ince eleyip sık dokuyor. Rol için beklemede olan Apak'ın ise yakın çevresine, 'Ben oyuncuyum her rolün üstesinde gelirim' diyerek role yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

Kars'ın Kağızman ilçesinde bir dernek yararına misafir sanatçı olarak konser veren Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için uzattığı sakallarıyla görüntülenince sinirlendi!

'Güneşi Gördüm'deki travesti rolünün üstesinden geleceğini söyleyen Sarp Apak, geçen sezon 'Plajda' filmindeki rolü için ağda yaptırıp kadın kılığına girmişti.
Günaydın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: