Trend alarmı: Beyaz botlarla kombin nasıl yapılır?

Beyaz botlar sezonun en gözde en moda parçaları. Peki siz beyaz botla nasıl kombin yapılır biliyor musunuz? İşte detaylar...

Kadın

Trend alarmı: Beyaz botlarla kombin nasıl yapılır? Sonbahar aylarının vazgeçilmez parçalarından biri de botlardır. Her kadının dolabında mutlaka bulunan bir siyah bot vardır. Ancak bu klasik görüntüden sıkıldıysanız size sezonun favorisi beyaz botlarla tanıştıralım. İşte beyaz botlarla kombin örnekleri...

KOT PANTOLONLARI CANLANDIRIN
Bir kot bir kazak kombinin çok sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, altına giyeceğiniz beyaz botlarınızla kendi trendinizi yaratabilir ve değişik bir kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca beyazın en çok kota yakıştığını da unutmamalı.

LEOPAR YOĞUNLUĞUNU BÖLÜN
Leopar bir etek veya kazak tercih ettiyseniz, gözü yoran bu yoğunluğun altına şık bir beyaz bot tercih ederek kombininizi yaratabilirsiniz.

SİYAH VE BEYAZ MODASINA UYUN
Siyah ve beyazın birleşimi her sezon moda olan ve vazgeçilmez renklerimizdir. Bir siyah ve bir beyaz her kıyafet parçamızda vardır. Böylece beyaz botlarınızı da siyahla kombinleyerek şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

ÇORAP BOTLARLA STAR OLUN
Çorap bot modası pek çok ünlü ismin de uyduğu önemli bir parçadır. Siz de bir star gibi görünmek istiyorsanız spor bir elbisenin altına beyaz çorap botlar çekerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

KIRMIZIYLA TAMAMLAYIN
Kırmızıyla beyazın uyumunu anlatmaya bile gerek yoktur. Birbirine çok yakışan bu iki rengi kullanarak harika bir trend yaratabilirsiniz.

SİYAH FİLE ÇORAPLA DENEYİN
Beyaz botlarınızı biraz cesaret isteyen siyah file çoraplarla denediniz mi? Şık bir eteğin altına siyah file çorap ve beyaz botunuzla harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

ÇİÇEKLİ ELBİSELERLE MUTLAKA KULLANIN
Ve tabii ki çiçekli elbiseler. Beyaz botların en çok yakıştığı parçalardan biri olan çiçekli elbiselerin kombinini mutlaka denemelisiniz.

Eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi için ipuçları!

Eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi için ipuçları!

Bunlarda ilginizi çekebilir: