Trend alarmı: Kazak elbiseler!

Soğuk havaların gelmesiyle adeta trend haline gelen kazak elbise modellerini sizler için derledik...

Moda - 05.12.2018 11:35
Trend alarmı: Kazak elbiseler!
Sonbaharı geride bırakıp kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde bir yandan üşümemek için sıkı sıkı giyinirken diğer yandan şıklıktan da ödün vermek istemiyoruz. Bu şıklığı yakalayabilmek için bu yılın trendi olan kazak elbise modasını sizinle tanıştırıyoruz...

Sonbaharın tatlı soğuklarını geride bırakıp kış mevsiminin kendini iyiden iyiye gösterdiği şu günlerde son iki sezondur modasını koruyan kazak elbiseler hem şıklığı hem de sıcaklığı ile trendler arasında yerini korumaya devam ediyor. Biz de kazak elbise nasıl kombinlenir sizler için onu derledik. Çoğu ünlü, kazak elbiseleri uzun çizmeler ile kombinlemiş durumda. Ancak sneaker ile kombinleyen ünlüler de yok değil. İster çoraplı ister çorapsız kombinleyebileceğiniz kazak elbiseler, özellikle çizmelerle oldukça şık duruyor. Üstünüze alacağınız uzun kaban modelleri ile de harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

İşte bazı örnekler:
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!