TRT 1'den yeni dizi: ‘Yalaza’

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın gerçekleştirdiği, başrollerini Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir’in paylaştığı ‘Yalaza’ dizisi, yeni sezonda TRT 1 ekranlarında …

Dizi Galeri

TRT 1'den yeni dizi: ‘Yalaza’ Birbirinden farklı ve ses getirecek yapımlarla yeni sezona giriş yapmaya hazırlanan TRT1, yeni yayın dönemine ‘Yalaza’ dizisiyle merhaba demeye hazırlanıyor. ‘Yalaza’ dizisinin konsepti Osman Sınav ve Hasan kaçan tarafından hazırlandı, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi Sakarya’nın Taraklı ilçesindeki tarihi mekanlarda çekiliyor.

Konsepti Osman Sınav ve Hasan Kaçan Tarafından Hazırlandı:
Eylül 2017’de TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanan ‘Yalaza’ dizisinin senaristliğini Hasan kaçan, Yönetmenliğini İse Osman Sınav üstleniyor. Bu iki değerli isim aynı zamanda dizinin konseptini de hazırlamış bulunuyor.

Deneyimli ve Güçlü Oyuncu Kadrosu:
Yalaza kültürünün kendine has esprili anlatım tarzına yer veren ve sıra dışı eğlenceli bir hikaye olan dizi, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan ve pek çok başarılı oyuncu dizide rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: