TRT BU BAKIŞLARI YASAKLAMIŞ!

Müjde Ar'ın oynadığı bir reklamın sansüre uğradığı ortaya çıktı. TRT'nin o reklamı yasaklamasının sebebiyse müstehcen bakışlarmış.

Magazin

TRT BU BAKIŞLARI YASAKLAMIŞ! Müjde Ar, Pınar Kür, Çiğdem Anad ve Aysun Kayacı'nın birlikte sundukları 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuğu bu hafta Hıncal Uluç'tu.

Hıncal Uluç eski günlerden bahsederken Müjde Ar'ın bir reklamının TRT tarafından yasaklandığını söyledi. TRT'nin o reklamı yasaklamasının sebebiyse Ar'ın müstehcen bakışlarıymış...

Programda adını söylemediler ama Müjde Ar'ın akıllardan silinemeyen tek bir reklamı var: FUAR KOLONYALARI...

Müjde Ar, 70'li yılların sonunda Pe Re Ja kolonyasına alternatif olarak piyasaya sürülen Fuar Kolonyaları'nın reklamlarında oynadı. Reklamda, gençliğinin ve güzelliğinin doruğunda olan Ar denizden, dalgaların arasından koşarak çıkıyordu.

O reklam şimdi reklam tarihi kitaplarında 'en başarısız lansman' olarak tanıtılıyor ama Müjde Ar'ın TRT tarafından müstehcen diye yasaklanan bakışı hala unutulamıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: